Dotacja unijna

o nas

poznajmy się

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji i logistyce artykułów z branży biurowej i poligraficznej. Nasza oferta skierowana jest do wyspecjalizowanej grupy odbiorców – hurtowni, firm biuroserwisowych, profesjonalnych firm sprzątających, sieci handlowych, drukarni offsetowych i cyfrowych oraz naświetlarni CTP. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem: działamy nieprzerwanie od 1989 roku. Teren naszej dystrybucji obejmuje niemal wszystkie kraje Unii Europejskiej.

Wszystko czego potrzebujesz

Specjalizujemy się w imporcie, eksporcie i dystrybucji krajowej artykułów biurowych i szkolnych, zabawek oraz artykułów poligraficznych. W 2018r. poszerzyliśmy naszą ofertę o środki ochrony pracy, środki czystości oraz ekologiczne produkty spożywcze. Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości innowacyjne produkty dla wymagających klientów oraz najpopularniejsze w konkurencyjnych cenach oferowane w kontraktach publicznych i konkurencyjnych. Współpracujemy z ponad 100 największymi światowymi producentami, a oferta obejmuje ponad 2000 produktów.
Zależy nam na kształtowaniu oferty w taki sposób, aby kompleksowo zaspokajać potrzeby odbiorców, którzy mogą tym samym w jednym miejscu zamawiać produkty szczegółowo wyspecyfikowane z różnych branż.

Wszystko czego potrzebujesz

marki

W naszej ofercie znajdziesz produkty marek: PLUS, UCHIDA, LEVIATAN, D.RECT, SMART, RECORD, HOT 1, S’COOL oraz LifeUp. Posiadamy wyłączność na dystrybucję w kanale biurowym ekologicznych produktów spożywczych marki LOOK FOOD i BIOLIFE, środków czystości marki CLEAMEN, KRYSTAL, ISOLDA oraz środków ochrony pracy marki CANIS.

dbamy o wysoką jakość

Od 2002r. stosujemy system zarządzania jakością ISO 9001. Oferowane przez nas produkty są bezpieczne oraz zgodne z aktualnymi wymogami Unii Europejskiej.

dbamy o wysoką jakość

realizacja zamówień

Dostawy są realizowane za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich. Czas dostawy wynosi 24h (dla zamówień składanych do godziny 14:00). Zamawiający ma pełną kontrolę nad procesem realizacji jego zamówienia za pośrednictwem platformy B2B oraz informacji przesyłanych pocztą elektroniczną.

dostawa towarów

zapraszamy do współpracy

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu z Regionalnymi Managerami Sprzedaży w celu szczegółowego zapoznania się z warunkami współpracy.

platforma b2b

Zalecamy składanie zamówień bezpośrednio na naszej platformie zakupowej. Pełny dostęp uzyskasz kontaktując się bezpośrednio z działem handlowym: biurowe@leviatan.pl.