Dotacja unijna

marki

logo marki leviatan
plus japan
logo marki record by leviatan
logo marki hot one
logo smart by leviatan
logo life up
logo marki d.rect
logo s'cool
logo uchida
logo cleamen
logo krystal
logo isolda

Leviatan

logo marki leviatan
produkty marki leviatan

Marka LEVIATAN obejmuje produkty, które cechuje wysoka jakość i zaawansowane walory użytkowe. Produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. W ofercie sygnowanej marką LEVIATAN znaleźć można m.in. wysokiej jakości zszywacze i dziurkacze, artykuły piśmienne oraz produkty specjalistyczne.

Plus Japan

plus japan
plus japan

Japońska firma PLUS jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów biurowych oraz kreatywnych. Cechą charakterystyczną produktów PLUS jest wykorzystanie szeregu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, czyniąc produkty najbardziej pożądanymi na rynku. Wśród produktów znaleźć można korektory i kleje w taśmie o niezwykłych cechach, innowacyjne teczki ZERO MAX z regulowaną szerokością grzbietu, podręczne zszywacze z redukcją siły oraz ekologiczne zszywacze niewymagające użycia zszywek. Szukasz jakości i oryginalności? Wybierz produkty marki PLUS Japan.

record

logo marki record by leviatan
produkty marki record by leviatan

Marką RECORD sygnujemy grupę tradycyjnych długopisów automatycznych, które cechuje doskonała jakość oraz klasyczne wzornictwo. Długopis RECORD gwarantuje niezwykły komfort i długość pisania.

Hot One

logo marki hot one
hot one

Marka HOT1 obejmuje produkty biurowe, które posiadają cechy najbardziej pożądane na rynku.

Smart

logo smart by leviatan
produkty marki smart by leviatan

Marka SMART to staranie wyselekcjonowane produkty biurowe, posiadające nietypowe rozwiązania i funkcje. Wśród tych produktów znajdują się m.in. nożyczki 3D ze specjalnie profilowanym kształtem ostrza, zszywacze z redukcją siły, noże z ostrzem wykonanym ze stali narzędziowej wolframowej, a także plecaki biznesowe z szeregiem praktycznych rozwiązań.

Life Up

logo life up
produkty marki life up

Pod marką LifeUp oferujemy kawę ziarnistą świeżo paloną, skomponowaną wyłącznie z wyselekcjonowanych ziaren. Wśród kaw tej marki znaleźć można tradycyjną Arabikę 100% oraz mieszankę Arabiki i Robusty o wyższej zawartości kofeiny.

d.rect

logo marki d.rect
produkty marki d.rect

D.RECT to marka popularnych produktów biurowych łącząca cechy dobrej jakości oraz konkurencyjnej ceny. To szeroka gama produktów biurowych dedykowana wymagającym użytkownikom poszukującym rozwiązań w atrakcyjnych cenach. Dużą cześć oferty stanowią produkty do obsługi kontraktów. W grupie produktów firmowanych marką D.RECT znaleźć można segregatory, zszywacze, dziurkacze, skoroszyty, bloczki, kleje, nożyczki, koszulki i obwoluty, artykuły piśmiennicze i wiele innych.

S'cool

logo s'cool
produkty marki s'cool

Marka S’COOL dedykowana jest dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym. Marka S’COOL umiejętnie łączy zabawę z edukacją, oferuje wiele ciekawych, oryginalnych rozwiązań, niepowtarzalnych na polskim rynku.

Uchida

logo uchida
produkty marki uchida

UCHIDA to japońska firma będąca producentem i dystrybutorem na światową skalę. W jej ofercie znajdują się wysokiej jakości markery olejowe, przemysłowe oraz standardowe artykuły piśmienne. Uchida proponuje szeroką gamę produktów biurowych, które zadowolą wymagających użytkowników poszukujących rozwiązań w atrakcyjnych cenach.

Cleamen

logo cleamen
produkty marki cleamen

CLEAMEN obejmuje szeroki asortyment profesjonalnych środków czystości. To produkty do czyszczenia akcesoriów kuchennych, sanitariatów oraz do czyszczenia przemysłowego.

Krystal

logo krystal
produkty marki krystal

Marka KRYSTAL obejmuje środki czystości przeznaczone do użytku w domu. Wśród tych produktów znajdują się środki do czyszczenia sanitariatów, toalet, okien i podłóg.

Isolda

logo isolda
produkty marki isolda

ISOLDA to najwyższej jakości kremy i pasty do rąk o wysokiej zawartości surowców pochodzenia naturalnego. Oprócz kremów nawilżających, w ofercie znaleźć można również kremy regenerujące i antybakteryjne.